Najczęściej zadawane pytania

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zoptymalizować maksymalnie proces tworzenia strony internetowej. Stworzyliśmy nowy model biznesowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać stronę  internetową wtak atrakcyjnej cenie. Dla naszych klientów obniżyliśmy maksymalnie początkowy koszt wykonania strony, proponując jednocześnie usługę hostingu, która pozwala nam odzyskać część kosztów w dłuższym okresie czasu. Podpisując umowę zobowiązujesz się utrzymać stronę na naszym hostingu w cenie 300 zł netto rocznie. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów. 

Nie mam żadnych dodatkowych kosztów za wykonanie strony internetowej. Nawet jeżeli zechcesz dodać do strony dodatkowe funkcje Wszystko jest określone w naszym cenniku.

Hosting strony na naszych serwerach kosztuje 300 zł netto /rok

Koszt domeny z końcówką pl, com.pl, com, eu – 100 zł netto rocznie. Sprawdzimy czy wybrana przez Ciebie domena jest wolna. 

Jeśli masz już wykupioną domenę to uruchomimy stronę na Twojej domenie. Nie musisz się martwić wszystko ustawimy za Ciebie. Nie poniesiesz wówczas dodatkowej opłaty za domenę. 

Umowę zawieramy na rok z możliwością przedłużenia jej na kolejne lata zachowując tą samą cenę hostingu i domeny.

Nie musisz przedłużać umowy po roku umowa automaatycznie wygasa, strona zostaje usunięta z serwera. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. 

Potrzebne nam będą następujące informacje: 

  • ilość podstron, 
  • jakie mają być podstrony 
  • logo
  • kolorystyka strony
  • teksty na poszczególne podstrony
  • zdjęcia, pliki pdf, filmy – wszystkie pliki, które mają znaleźć się na stronie 
  • potrzebne funkcje np: mapa google, formularz kontaktowy, galeria zdjęć itp.

Nic nie szkodzi. Dobierzemy dla Ciebie grafiki z darmowych banków zdjęć np. Pixabay, Usplash, Freepik (do użytku komercyjnego).  

Jeśli nie uda się znaleźć dla Twojej branży ciekawego zdjęcia, możemy skorzystać również z płatnym zasobów premium jak Adobe Stock. Koszt zdjęcia to 60 zł netto.

W najpopularniejszym systemie do tworzenia stron internetowych CMS WordPress.

Tak otrzymasz dostęp do edycji treści na stronie. Będziesz mógł samodzielnie zmieniać teksty zdjęcia lub dodawać posty na blog.

Pracę nad stroną rozpoczniemy od wspólnej rozmowy, podczas której ustalimy wszystkie szczegóły i wygląd strony. Następnie przedstawimy Ci wstępną wersję strony (strona główna, menu,  stopka). Do gotowego projektu możesz wynieść trzy poprawki. 

Oczywiście możemy dodać dla ciebie dowolne funkcje, których nie ma w standardowej wersji wykonania strony jak na przykład kalendarz rezerwacji itp. Dodatkowe funkcje są wyceniane osobno zawsze przed wykonaniem projektu.

Wykonanie strony trwa około tygodnia. Wspólnie ustalimy kiedy możemy zacząć oraz przewidywany termin zakończenia prac.

Strona internetowa za 300 zł